Něco o Hidanovi

25. května 2011 v 14:30 |  Hidan
Hidan je člen Akatsuki a jeho partner je Kakuzu. Hidan pochází z vesnice Skryté v Horkých pramenech. Vesnice Horkých pramenů byla mírumilovná vesnice, která byla pro Hidana nepříjemná s jeho násilnickou povahou. Dokonce i ve velkých Válkách ninjů byla vesnice mírumilovná a příliš nevyužívala svojí vojenskou sílu. Byla velmi turistická a měla bohaté přírodní zdroje. Hidan se obrátil ve vesnici proti svým druhům, protože byl frustrovaný z žádných nepokojů a neválčení a našel nový smysl života v Jashin , náboženství, které uctívá Boha Zla a krvavém rituálním kultu, který na něm provedl své Kinjutsu (Zakázanou techniku). Tato technika umožnila Hidanovi přežít jakékoliv rány a stát se nesmrtelným, výměnou za zabíjení jiných lidí a provádění rituálů po jeho vítězství. Symbol Jashin můžete vidět na amuletu, který nosí Hidan kolem krku.

Hidan a Kakuzu se poprvé ukázali, když měli zajmout Jinchuuriki Dvouocasého démona. Jinchuuriki se jmenovala Nii Yugito a pocházela ze Skryté Oblačné. Hidanovi se jí podařilo porazit a přibít na zed, aby mohl provést svůj rituál. Po bitvě dorazil Zetsu a odnesl jí a Hidan a Kakuzu cestovali do Země Ohně. Jejich cílem byl další Jinchuuriki, ale Kakuzu na této cestě chtěl zachytit "odměnu". Kakuzu a Hidan vtrhli do Chrámu Ohně a při jejich útoku zahynula spousta mnichů včetně Chiriku, bývalého ninju ze skupiny Dvanáct Strážných ninjů.

S jejich "odměnou" v rukou se vydali do nedaléke stanice lovců odměn. Bohužel jeden z mnichů přežil a uprchl do Listové a vypověděl vše o masakru. Byly rozeslány malé jednotky, aby našli Akatsuki a tým Asuma, Shikamaru, Kotetsu a Izumo spěchali do Chrámu Ohně a pak po pronásledování Akatsuki je našli. Asuma a Hidan spolu začali bitvu a Hidan řekl Kakuzovi, aby se držel stranou z boje.

Hidanovi se podařilo uskočit a vyhnout se většině Asumových útoků, zatímco připravoval svůj Jashin rituál. Začal se svým rituálem a jeho tělo dostalo tmavou kůži a některé části kostry se také objevily na kůži. Hidanovi se podařilo získat Asumovu krev a propojit svojí bolest, která se vracela zpět na Asumu. Když Asuma použil svojí ohnivou techniku, tak bolest pocítil i sám na sobě. Jak Hidan útočil, tak Listovým ninjům došlo, že před nimi stojí podivný nepřítel. Shikamaru chytil Hidana svým stínem a stáhl ho z jeho rituálního symbolu. To dalo možnost Asumovi Hidanovi ublížit, aniž by udělal něco sám sobě. Použil svoje nože/boxery a usekl Hidanovi hlavu.

Ninjové z Listové jsou však překvapeni, když zjistí že Hidan stále žije i bez hlavy a konečně požádá Kakuzu o pomoc. Ukazuje se že je opravdu nesmrtelný a Kakuzu přišívá jeho hlavu zpět. Hidan se pak znovu dostane do Jashin symbolu a probodne si hrudník, což se kriticky obrátí na Asumu. Když se Izumo a Kotetsu snaží pomoct, tak je Kakuzu chytne. Na poslední chvíli však dorazí posily z Listové. Asuma je přenesen stranou z boje a Hidan a Kakuzu chtějí stále bojovot, ale jsou kontaktování jejich vůdcem, který požaduje jejich návrat, aby mohli zapečetit Dvouocasého a Tříocasého démona. Po jejich odchodu je vidět, že Asuma je vážně zraněn a umírá.

Po zapečetění Tříocasého a Dvouocasého, Hidan a Kakuzu chtějí chytit dalšího Jinchuurikiho. Na své cestě jsou však přepadeni Týmem 10 a Kakashim. Tým 10 chce pomstu a Shikamaru zachycuje Hidana svým stínem a nutího tak k boji jeden na jednoho v bludišti drátu na kterých visí výbušné lístky. Hidanovi se však podaří uvolnit a zranit Shikamaru a získat jeho krev. Začne se svým Jutsu a probodne si srdce. Shikamaru však není zraněn, protože to není jeho krev, ale krev Kakuzu. Hidan je velmi překvapen a neví proč to nezabralo. Shikamaru však obalí Hidana výbušnými lístky a odhalí obrovskou díru pod Hidanem.

Shikamaru řekne Hidanovi, že si vykopal svůj vlastní hrob, když mu zabil učitele. Poté si zapálí cigaretu a odhodí jí na výbušné lístky, výbuch roztrhá Hidana na kousky. Kusy těla spadnou do díry a Hidan křičí, že i když je jen hlava, tak roztrhá Shikamaru svýma vlastníma zubama. Shikamaru prohlásí, že toto místo patří jeho rodině a že Hidan tam zůstane navždy. Vzhledem k tomu, že nedostatky v Kinjutsu, které používá Jashin jsou takové, že Hidan musí zabíjet, aby byl nesmrtelný, tak to může znamenat, že Hidan je mrtvý.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama